6 Haziran 2016 Pazartesi

AVENE TRIXERA SERİSİ

Avene Trixera

Yenilenme ve değişim içerisinde varlığını devam ettiren dünyaca ünlü kozmetik markası Avene, egzama, sedef gibi dermatolojik rahatsızlıkların tedavisinde, termal su etkili doğal içerikleri ile destekleyici bir etkiye sahiptir. Marka, kendi Dermatolojik Hidroterapi Merkezi’nde geliştirdiği formüllerini kullanıcılarıyla buluşturur ve felsefesini belirli değerler üzerine kurmuştur.

Ø Benzeri olmayan ve kalcı etki yaratan ürünler
Ø Güçlü vitamin ve mineral içeren formüller sayesinde (magnezyum ve kalsiyum) cilde hızlı etki
Ø Zarar vermeyen, rahatlatıcı, ferahlatıcı ve yatıştırıcı etki gösteren yoğun silikat formülü
Ø Dermatolojik sıkıntılara karşı güçlü koruma etkisi
Ø Kaybolan PH dengesini yeniden kazandırma olarak sıralanabilir.


Avene Trixera Serisi

Avene Trixera serisi aşırı hassas, alerjiye ve tahrişe meyilli atopik ciltlerin kullanımı için özel olarak formüle edilmiş çok yönlü bir üründür. Seride yer alan ürünler cildi yumuşak şekilde temizler ve derinlemesine bir arınma sağlar.  En sevilen bakım kremi ve temizleyici ürünleri ile cildi kurutmadan ve tahriş olmadan temizler, nemlendirir ve yeniler.  
Avene Trixera serisi alerji riskini minimum seviyede tutar. Parfüm ve paraben içermeyen formülü ile hiçbir alerji tetikleyici risk barındırmaz. Termal suyun etkisi ile cildin rahatlaması sağlanırken pürüzsüz görünüm uzun süre korunur. Trixera ürünleri kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımı için idealdir. Farklı nedenlerden dolayı matlaşan ve pul pul dökülen cildi yeniden canlandırmaya ve yapılandırmaya yardımcıdır. Vücut ve yüz bölgesi kullanımına özel ürünleri sayesinde ciltte kalıcı nemlilik ve rahatlama sağlar.

Avene Trixera Ürün Çeşitleri

v Trixera Creme Atopik Ciltler İçin Bakım Kremi:  Atopik, yani alerjiye eğilimi olan hassas cilt yapısına sahip kişilerin kullanımı için tasarlanan üründür. Oluşan kızarıklık ve kaşıntıları giderir, cildi serinletir, rahatlatır. İçeriğinde alerji tetikleyici parfüm- paraben gibi hiçbir ürün bulunmaz ve özel formülü ile uzun süre nem tutar. Ayrıca iyileştirdiği bölgede yeniden sorunların çıkmasını önler, hücresel düzeyde yarattığı etki nedeniyle uzun süreli cilt koruması sağlar. Cilt bariyerini belirgin şekilde güçlendirir. Ürün pul pul görünümü yok eder, cilt yüzeyini nemlendirir, yumuşatır. Formülünde bitkisel içerikli üç lipit maddesi yer alır. Bu maddeler hücresel boyutta cildi dış etkenlere karşı güçlendirir, cilde enerji katar. Bu sayede daha güçlü bir bariyer ve daha pürüzsüz görünüm verir.
v Trixera Selectiose Temizleyici Jel: Kuruluğa balı olarak aşırı hassas, kolay tahriş olup kızaran ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Çocukların da rahatlıkla kullanabileceği jel, paraben ve parfüm içermez, atopik ciltler için alerji dostudur.


Neden Avéne 

Avene, termal su içeren ürünleriyle dermatolojik sorunların tedavisinde maksimum seviyede destek verir. Hipoalerjenik & antikomodejenik özelliklere sahip ürünlere sahip marka, uluslar arası standartlarda geliştirilen ürünlere sahiptir. Markanın tüm ürünleri tahrişe neden olan her türlü kimyasal maddelerden arındırılmıştır.
Avene Trixera ürünleri ve Avene markasının diğer cilt bakım ürünlerini narecza.com adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.
3 yorum:

  1. merhaba :) bazı teknik sorunlardan ötürü blogumu kapatıp yenisi açmak zorunda kaldım. Sizide takip ediyordum. Yeni bloguma bekliyorum. nesinblogu.blogspot.com

    YanıtlaSil